Verilerin Toplanması

Topladığımız kişisel veri türleri şunları içerir:

 • Adınız, soyadınız, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve ev adresiniz;
 • Kredi kartı bilgileriniz (kart tipi, kredi kartı numarası, kart üzerindeki isim, son kullanma tarihi ve güvenlik kodu);
 • Giriş ve çıkış tarihleri, yapılan özel talepler, hizmet tercihleriniz hakkındaki gözlemler (oda tercihleri, özellikler veya kullanılan diğer hizmetler dahil) dahil konuk konaklama bilgileri;
 • Pazarlama tercihleriniz hakkında verdiğiniz veya anketlere, yarışmalara veya promosyonlara katılarak sağladığınız veriler;

Bize hangi kişisel verileri sağlamak istediğinizi (varsa) dilediğiniz zaman seçebilirsiniz. Ancak belirli ayrıntıları sağlamamayı seçerseniz işlemlerinizden bazıları etkilenebilir.

İşleme Amaçları

Kişisel verilerinizi şu amaçlarla kullanırız:

 • A. Rezervasyonlar: Online rezervasyonunuzu tamamlamak ve idare etmek için kişisel bilgilerinizi kullanırız.
 • B. Müşteri hizmetleri: Müşteri hizmetleri sağlamak için kişisel verilerinizi kullanırız.
 • C. Konuk değerlendirmeleri: Konaklamanızdan sonra bir konuk değerlendirmesi yazmanız için sizi e-postayla davet etmek amacıyla iletişim bilgilerinizi kullanabiliriz. Bu diğer gezginlerin onlara en uygun konaklamayı seçmesine yardımcı olabilir. Bir konuk değerlendirmesi gönderirseniz, değerlendirmeniz web sitemizde yayınlanabilir.
 • D. Pazarlama faaliyetleri: Verilerinizi yasalarca izin verilen haliyle pazarlama faaliyetleri için de kullanırız. Kişisel verilerinizi yeni ürünlerle hizmetler veya ilgilenebileceğinizi düşündüğümüz diğer teklifler hakkında ticari bültenler ve pazarlama iletişimleri gibi pazarlama amaçlarına yönelik olarak kullandığımız durumlarda gelecekte size mesaj göndermemizi istemiyorsanız kullanabileceğiniz bir abonelikten çıkış bağlantısını da dahil ederiz.
 • E. Diğer iletişimler: Bizimle paylaştığınız iletişim verilerine bağlı olarak e-posta, posta, telefon veya kısa mesajla iletişim kuracağımız başka zamanlar da olabilir. Bunun birden fazla nedeni bulunabilir:
  • a. Yaptığınız talepleri yanıtlayıp ele almamız gerekebilir.
   b. Bir rezervasyonu online olarak tamamlamadıysanız, rezervasyonunuza devam etmeniz için size hatırlatıcı bir e-posta gönderebiliriz. Bu ek hizmetin size faydalı olduğuna inanıyoruz çünkü konaklama birimini tekrar aramak veya tüm rezervasyon ayrıntılarını sıfırdan doldurmak zorunda kalmadan bir rezervasyona devam etmenize imkan tanır.
   c. Hizmetlerimizi kullandığınızda, web sitemizle deneyiminiz hakkında size bir anket gönderebiliriz veya bir değerlendirme yapmaya sizi davet edebiliriz. Bu ilave hizmetin size ve bize faydalı olduğuna inanıyoruz çünkü geri bildiriminize göre web sitemizi iyileştirebileceğiz.
 • F. Analiz, iyileştirme ve araştırma: Araştırma ve analizler gerçekleştirmek için kişisel verilerinizi kullanırız. Bunu bizim adımıza yapması için üçüncü bir tarafı dahil edebiliriz. Bu tür araştırmaların sonuçlarını anonim ve toplu halde üçüncü taraflarla da dahil olmak üzere paylaşabilir ve açıklayabiliriz. Kişisel verilerinizi analiz amacıyla, hizmetlerimizi iyileştirmek, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve online seyahat hizmetlerimizin işlevsellik ve niteliğini iyileştirmek için kullanırız.
 • G. Güvenlik, sahteciliğin saptanması ve önlenmesi: Kişisel bilgilerinizi de içerebilecek bilgileri sahteciliği ve diğer yasa dışı veya ihlalde bulunan faaliyetleri önlemek için kullanırız. Bu bilgileri ayrıca sahteciliği soruşturmak ve saptamak için kullanırız. Kullanıcıların kimliğinin doğrulanması dahil olmak üzere risk değerlendirmesi ve güvenlik amaçlarıyla kişisel verileri kullanabiliriz. Bu amaçlara yönelik olarak kişisel veriler geçerli yasalar ve harici danışmanlarca izin verildiği ölçüde emniyet makamları gibi üçüncü taraflarla paylaşılabilir.
 • H. Yasal ve uygunluk gerektiren durumlar: Belirli durumlarda kişisel verileriniz de dahil olabilecek şekilde sağlanan bilgileri yasal uyuşmazlık veya şikayetlerin ele alınarak çözüme ulaştırılması, yasal soruşturmalar ve uygunluk veya anlaşmanın/anlaşmaların uygulanması veya emniyet makamlarından gelen yasal taleplere uygunluk göstermek amacıyla kullanmamız gerekebilir.
 • Kişisel verileri işlemek için yasal etkiler oluşturacak veya sizi kayda değer ölçüde etkileyecek şekilde otomatik yöntemler kullanmamız durumunda, insan müdahalesi elde etme hakkı dahil olmak üzere hak ve özgürlüklerinizi korumaya yönelik olarak uygun tedbirler uygulayacağız.

Verilerin Saklanması

Kişisel verilerinizi içerebilecek bilgileri size hizmetler sunmak, geçerli yasalara uymak ve herhangi bir tarafla uyuşmazlıkları çözüme ulaştırmak için gerekli gördüğümüz ölçüde ve başka türlü sahteciliğin ve diğer yasa dışı faaliyetlerin saptanması ve önlenmesi dahil olmak üzere işimizi yürütebilmemiz için gerekli olduğu üzere bilgilerinizi saklayacağız. Sakladığımız tüm kişisel veriler bu Gizlilik Bildirimine tabi olacaktır. Hakkınızda işlediğimiz belirli kişisel veri türlerinin saklanma süresine dair bir sorunuz olursa lütfen aşağıda belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın.

Seçenek ve haklarınız

Kişisel verilerinizin tarafımızca nasıl kullanıldığının kontrolünün sizde olmasını istiyoruz. Bunu şu şekillerde yapabilirsiniz:

 • Hakkınızda elimizde bulunan kişisel verilerin bir kopyasını bizden isteyebilirsiniz;
 • kişisel bilgilerinizdeki herhangi bir değişiklik hakkında bizi bilgilendirebilir veya hakkınızda elimizde bulunan herhangi bir kişisel veriyi düzeltmemizi isteyebilirsiniz;
 • belirli durumlarda, hakkınızda elimizde bulunan kişisel verileri silmemizi veya engellememizi veya bunların işlenmesini kısıtlamamızı isteyebilir ya da kişisel verilerinizi kullandığımız belirli yollara itiraz edebilirsiniz;
 • belirli durumlarda, bize vermiş olduğunuz kişisel verileri üçüncü bir tarafa göndermemizi isteyebilirsiniz.

Kişisel verilerinizi izninize dayanarak kullandığımız durumlarda geçerli yasalara tabi olmak koşuluyla bu izni dilediğiniz zaman geri çekmeye hakkınız vardır. Ayrıca, kişisel verilerinizi meşru menfaat veya kamu menfaatine dayanarak işlediğimiz durumlarda, geçerli yasalara tabi olmak koşuluyla dilediğiniz zaman kişisel verilerinizin bu kullanımına itiraz etme hakkınız mevcuttur.

Kişisel verilerinizin eksiksiz, doğru ve güncel olmasını sağlamanız için size güveniriz. Lütfen kişisel verilerinizdeki tüm değişiklik veya yanlışlıkları rezervasyon@kasevrencamping.com ile iletişime geçerek en kısa zamanda bize bildirin. Talebinizi geçerli yasa doğrultusunda ele alacağız.

Soru veya Şikayetler

Kişisel verilerinizi işlememiz hakkında soru veya sorunlarınız varsa veya bu bildirim kapsamındaki herhangi bir hakkınızı kullanmak istiyorsanız rezervasyon@kasevrencamping.com üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca soru ve şikayetlerinizle yerel veri koruma makamınıza ulaşabilirsiniz.

Bildirimde Değişiklikler

Tıpkı işimizin sürekli değişmesi gibi, bu Gizlilik Bildirimi de zaman zaman değişebilir. Zaman zaman bu Gizlilik Bildirimine yapılan değişiklikleri görmek istiyorsanız sizi değişiklikleri görmek için bu Gizlilik Bildirimine erişmeye davet ediyoruz. Esaslı değişiklikler veya üzerinizde bir etkisi olacak değişiklikler (ör. yukarıda belirtilenlerden başka amaçlar için kişisel verilerinizi kullanmaya başlamamız) yaparsak bu işleme başlamadan önce sizinle iletişime geçeceğiz.