Kamp Kuralları

Kamp misafirlerimiz ücretsiz olarak   gazlı ocakları olan mutfağımızda kendi yemeklerini hazırlayabilir.

Evcil hayvanların kampa girmelerine izin verilir. fakat serbest dolaşmalarına izin verilmez.

Kamp alanının fiziksel şartları nedeniyle 6 yaş altı çocuklar maalesef kabul edilmemektedir.  Ücretlendirme de  yetişkin tarifesi uygulanır.

Misafirlerimizin tatilleri bitiminde kampı terk etmeden danışmaya bilgi vermeleri gerekmektedir. Aksi takdirde hesabınız açık kalacaktır.

Kamp girişinde uygulanan Kimlik Bildirimi Sistemi(K.B.S) gereği tüm misafirlerimizin kimlik bilgileri mutlaka gereklidir.

Konaklama idarenin tespit ettiği Blok ve Parsel numaralarına göre görevliler tarafından gösterilen yerler dışında kesinlikle yapılamaz.

Çöpler sadece idarenin tespit ettiği yerlerdeki ÇÖP konteynırlarına konulacaktır.

Açıkta ,üniteler arasında ve ATEŞ YAKMAK için belirtilen yerler dışında odun, kömür, tüp gaz ve benzeri şekilde kesinlikle ATEŞ YAKILAMAZ, yakılmasına izin verilmez. Mangal yakılması ve pişirilmesi sadece ortak mangal bölümünde yapılabilir.

Konaklamada parsellere çekilecek elektrik tesisatı ancak idarenin tespit ettiği kablo normlarında olup kurulu tesisatın gücü üstünde kullanılamaz.

Çadırlarda elektrik ocağı, fırın ve ısıtıcı kullanılamaz.

Kamp alanında çevreyi rahatsız edecek şekilde yüksek ses çıkarmak ve eğlence tertip etmek yasak olup bu tür etkinlikler idarenin izni olmaksızın yapmak yasaktır. Bilgilendirme dahilinde gerçekleştirilebilecek etkinlikler saat 24:00 ile sınırlıdır.

Kamp ücretleri ilk girişte peşin olarak alınır, konaklamanın uzaması halinde ek süre kadar peşin ödeme alınır. Kesilen fiş iade alınmaz.